





Makita DHS680Z Cordless saw, 18 V, no batteries
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: MAKITA
- Κωδικός: WLONONWCROUY7
- Βάρος(kg): 3.49kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 26.70cm x 20.00cm x 36.00cm
- EAN: 088381683197
331,71€
Χωρίς ΦΠΑ: 267,50€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Angle setting range | 0 - 50 |
| Angle setting type | Stepless |
| Anti-vibration system | Yes |
| Battery voltage | 18 V |
| Blade diameter | 16.5 cm |
| Blade thickness | 2 cm |
| Castor wheels | Yes |
| Cutting depth (45º) | 4.1 cm |
| Cutting depth (90º) | 5.7 cm |
| Depth | 170 mm |
| Guarantee | F012M |
| Height | 236 mm |
| Idle speed (max) | 5000 RPM |
| Position indicator | Yes |
| Power protection features | Overcharge, Overload |
| Power source | Battery |
| Product colour | Green |
| Quantity | 1 |
| Saw blade included | Yes |
| Saw blade type | Single blade |
| Soft grip | Yes |
| Soft start | Yes |
| Sound level uncertainty | 3 dB |
| Sound power level | 94 dB |
| Sound pressure level | 83 dB |
| Spindle lock | Yes |
| Table tilt adjustment | Yes |
| Uncertainty K | 1.5 m/s |
| Vibration emission | 2.5 m/s |
| Weight | 3.3 kg |
| Width | 350 mm |
