



























Makita DCE090T2X1 handheld cut-off saw/concrete cutter
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: MAKITA
- Κωδικός: WLONONWCRITK9
- Βάρος(kg): 11.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 67.00cm x 37.00cm x 31.00cm
- EAN: 0088381899468
867,30€
Χωρίς ΦΠΑ: 699,43€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Blade diameter | 23 cm |
| Cutting depth (max) | 8.8 cm |
| Depth | 554 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 283 mm |
| Idle speed (max) | 6600 RPM |
| Power source | Battery |
| Rechargeable battery | Yes |
| Sound pressure level | 103 dB |
| Weight | 6.3 kg |
| Width | 241 mm |
