
Einhell 4432000 angle grinder 7.6 cm 20000 RPM 740 g
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: EINHELL
- Κωδικός: NAKEINPTA0013
- Βάρος(kg): 1.36kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 12.00cm x 28.50cm x 14.00cm
- EAN: 4006825674521
113,82€
Χωρίς ΦΠΑ: 91,79€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable speed | Yes |
| Battery pack | No |
| Battery voltage | 18 V |
| Carrying case | No |
| Charger | No |
| Cutting depth (max) | 1.6 cm |
| Grinding disc diameter | 7.6 cm |
| Guarantee | F012M |
| Idle speed (max) | 20000 RPM |
| Motor type | Brushless motor |
| Power source | Battery |
| Product colour | Red Black |
| Weight | 740 g |
