







DeWALT DCS777N-XJ mitre saw 6300 RPM
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: DeWalt
- Κωδικός: WLONONWCRBLOE
- Βάρος(kg): 17.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 44.00cm x 55.00cm x 45.00cm
- EAN: 5035048651087
820,65€
Χωρίς ΦΠΑ: 661,81€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery capacity | 6 Ah |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 54 V |
| Blade bore | 3 cm |
| Blade diameter | 21.6 cm |
| Blade thickness | 2.16 mm |
| Compound cut capacity (45° x 45°) | 190 x 48 mm |
| Depth | 460 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 560 mm |
| Idle speed (max) | 6300 RPM |
| Motor type | Brushless |
| Power source | Battery |
| Removable battery | Yes |
| Sliding rails | Yes |
| Soft start | Yes |
| Vibration level uncertainty | 1.5 m/s |
| Weight | 15 kg |
| Width | 430 mm |
