



DeWALT DCS572P2 portable circular saw 18.4 cm Black, Yellow 5500 RPM
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: DeWalt
- Κωδικός: WLONONWCRBJL9
- Βάρος(kg): 9.20kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 44.00cm x 30.00cm x 30.00cm
- EAN: 5035048729205
599,07€
Χωρίς ΦΠΑ: 483,12€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 18 V |
| Bevel adjustment | Yes |
| Bevel capacity (max) | 57 |
| Blade bore | 1.6 cm |
| Blade diameter | 18.4 cm |
| Cutting depth (45º) | 4.4 cm |
| Cutting depth (90º) | 5.8 cm |
| Guarantee | G024M |
| Idle speed (max) | 5500 RPM |
| Motor type | Brushless |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black Yellow |
| Sound level uncertainty | 3 dB |
| Sound power level | 102 dB |
| Sound pressure level | 91 dB |
| Suitable for materials | Wood |
| Weight | 3.6 kg |
