



DeWALT DCH263NK-XJ drill SDS Plus 2.7 kg Yellow
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: DeWalt
- Κωδικός: NAKDEWMWE0023
- Βάρος(kg): 4.67kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 34.50cm x 54.70cm x 13.90cm
- EAN: 5035048806043
273,84€
Χωρίς ΦΠΑ: 220,84€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery pack | No |
| Battery voltage | 18 V |
| Carrying case | Yes |
| Charger | No |
| Chuck type | SDS Plus |
| Drilling | Yes |
| Guarantee | F012M |
| Hammer drilling | Yes |
| Power source | Battery |
| Product colour | Yellow |
| Vibration level (concrete drilling) | 9.1 m/s |
| Weight | 2.7 kg |
