







Trimmer/scythe with bike handle 60V Greenworks GD60BCB - 2108407
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: GREENWORKS
- Κωδικός: NAKGRWPKA0020
- Βάρος(kg): 7.09kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 23.50cm x 94.50cm x 24.50cm
- EAN: 6952909067087
272,17€
Χωρίς ΦΠΑ: 219,49€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery pack | No |
| Battery voltage | 60 V |
| Bicycle mount | Yes |
| Blade diameter | 25 cm |
| Charger | No |
| Cordless | Yes |
| Cutting diameter (max) | 40 cm |
| Folding design | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Head type | Blade & nylon line |
| Line diameter | 2 mm |
| Maximum spin speed | 6000 RPM |
| Motor type | Brushless |
| Number of speeds | 2 |
| Power source | Battery |
| Product colour | Green |
| Safety switch | Yes |
| Weight | 3.8 kg |
