





Makita UR100DWAE string trimmer with battery and charger
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: MAKITA
- Κωδικός: NAKMAKPKA0034
- Βάρος(kg): 4.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 14.00cm x 84.00cm x 21.50cm
- EAN: 088381854351
241,93€
Χωρίς ΦΠΑ: 195,11€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery capacity | 2 Ah |
| Battery pack | Yes |
| Carrying case | No |
| Charger | 1 |
| Cordless | Yes |
| Cutting diameter (max) | 26 cm |
| DFU / User manual | Yes |
| Guarantee | F012M |
| Handle type | Loop handle |
| Head type | Nylon line |
| Height | 315 mm |
| Length | 118,5 cm |
| Number of batteries | 2 |
| Power source | Battery |
| Product colour | Blue Red |
| Rotational speed | 10000 RPM |
| Sound pressure level | 74 dB |
| Trimmer | Y |
| Warranty card | Yes |
| Weight | 2.1 kg |
| Width | 267 mm |
