











Makita UR007GM101 brush cutter/string trimmer 43 cm Battery
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: MAKITA
- Κωδικός: WLONONWCRCJZ5
- Βάρος(kg): 9.50kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 22.20cm x 18.00cm x 191.00cm
- EAN: 0088381750240
830,76€
Χωρίς ΦΠΑ: 669,97€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 40 V |
| Cordless | Yes |
| Cutting diameter (max) | 43 cm |
| Cutting width | 43 cm |
| Depth | 266 mm |
| Guarantee | G024M |
| Handle type | D-loop handle |
| Head type | Nylon line |
| International Protection (IP) code | IPX4 |
| Length | 1815 mm |
| Power source | Battery |
| Rotational speed | 7000 RPM |
| Sound power level | 99.2 dB |
| Sound pressure level | 82.9 dB |
| Type | Brush cutter |
| Uncertainty K | 1.5 m/s |
| Vibration emission | 2.5 m/s |
| Weight | 5.9 kg |
| Width | 396 mm |
