

































Makita DUR368LZ brush cutter/string trimmer 35 cm Battery Black, Blue
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: MAKITA
- Κωδικός: NAKMAKPKA0016
- Βάρος(kg): 7.35kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 22.00cm x 18.00cm x 185.00cm
- EAN: 088381884280
383,28€
Χωρίς ΦΠΑ: 309,10€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery pack | No |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Carrying case | No |
| Charger | No |
| Cordless | Yes |
| Cutting diameter (max) | 35 cm |
| Depth | 231 mm |
| Guarantee | F012M |
| Head type | Nylon line |
| Length | 1758 mm |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black Blue |
| Rotational speed | 6500 RPM |
| Type | Brush cutter |
| Warnings | Dispose of batteries in accordance with local regulations. Do not charge near flammable materials. |
| Width | 362 mm |
