



Makita DUR368LPT2 brush cutter/string trimmer 35 cm Battery Black, Blue
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: MAKITA
- Κωδικός: NAKMAKPKA0015
- Βάρος(kg): 11.05kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 18.50cm x 22.00cm x 185.00cm
- EAN: 088381884310
699,24€
Χωρίς ΦΠΑ: 563,91€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery capacity | 5 Ah |
| Battery pack | Yes |
| Battery voltage | 18 V |
| Carrying case | No |
| Charger | Yes |
| Cutting diameter (max) | 35 cm |
| Guarantee | F012M |
| Handle type | D-loop handle |
| Head type | Nylon line |
| Length | 1758 mm |
| Number of batteries included | 2 pc(s) |
| Number of battery cells | 2 |
| Operating time | 38 min |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black Blue |
| Removable battery | Yes |
| Rotational speed | 6500 RPM |
| Weight | 3.3 kg |
