
Makita DUR368APT2 brush cutter/string trimmer 35 cm Battery Green
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: MAKITA
- Κωδικός: NAKMAKPKA0019
- Βάρος(kg): 11.30kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 18.00cm x 22.00cm x 184.00cm
- EAN: 088381884242
732,93€
Χωρίς ΦΠΑ: 591,07€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery capacity | 5 Ah |
| Battery pack | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 18 V |
| Carrying case | No |
| Charger | 1 |
| Cordless | Yes |
| Cutting diameter (max) | 35 cm |
| Guarantee | F012M |
| Handle type | U-type handle |
| Head type | Blade & nylon line |
| Length | 1823 mm |
| Number of batteries included | 2 pc(s) |
| Number of battery cells | 2 |
| Power source | Battery |
| Product colour | Green |
| Rotational speed | 6500 RPM |
| Type | 2-in-1 Brush cutter & String trimmer |
| Weight | 4.1 kg |
