















Makita DUR193Z brush cutter/string trimmer 280 W Battery Black
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: MAKITA
- Κωδικός: NAKMAKPKA0040
- Βάρος(kg): 4.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 11.00cm x 25.00cm x 119.00cm
- EAN: 088381762670
133,47€
Χωρίς ΦΠΑ: 107,64€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery pack | No |
| Battery voltage | 18 V |
| Blade material | Nylon |
| Charger | No |
| Cordless | Yes |
| Cutting width | 26 cm |
| Depth | 265 mm |
| Guarantee | F012M |
| Handle type | U-type handle |
| Head type | Nylon line |
| Length | 1248 mm |
| Power | 280 W |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black |
| Rotational speed | 7800 RPM |
| Sound power level | 83.1 dB |
| Sound pressure level | 73.2 dB |
| Type | String trimmer |
| Uncertainty K | 1.5 m/s |
| Vibration emission | 2.5 m/s |
| Warnings | Do not charge near flammable materials. Dispose of batteries in accordance with local regulations. |
| Weight | 2.6 kg |
| Width | 358 mm |
