
Makita DUR192LZ string trimmer 18V
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: MAKITA
- Κωδικός: NAKMAKPKA0024
- Βάρος(kg): 4.42kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 21.00cm x 20.00cm x 102.00cm
- EAN: 088381730327
193,63€
Χωρίς ΦΠΑ: 156,15€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery pack | No |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 18 V |
| Carrying case | No |
| Charger | No |
| Cordless | Yes |
| Guarantee | F012M |
| Handle type | D-loop handle |
| Head type | Blade & nylon line |
| Idle speed (max) | 6000 RPM |
| Length | 1705 mm |
| Maximum cutter width | 30 cm |
| Motor type | Brushless |
| Number of gears | 2 |
| Power source | Battery |
| Product colour | Green |
| Sanding disc thread | M10 x 1.25LH |
| Weight | 3 kg |
