
Makita DUR190LZX3 brush cutter/string trimmer 30 cm Battery Black, Blue
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: MAKITA
- Κωδικός: NAKMAKPKA0025
- Βάρος(kg): 5.15kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 20.00cm x 20.00cm x 176.00cm
- EAN: 088381720328
267,14€
Χωρίς ΦΠΑ: 215,44€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery pack | No |
| Battery voltage | 18 V |
| Carrying case | No |
| Charger | No |
| Cutting diameter (max) | 30 cm |
| Guarantee | F012M |
| Length | 1836 mm |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black Blue |
| Rotational speed | 6000 RPM |
| Sound power level | 91.6 dB |
| Sound pressure level | 77 dB |
| Standard deviation | 2.4 dB |
| Width | 348 mm |
