



































Makita DUH606Z power hedge trimmer Double blade 2.2 kg
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: MAKITA
- Κωδικός: NAKMAKPKA0036
- Βάρος(kg): 4.65kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 28.50cm x 22.00cm x 99.50cm
- EAN: 088381772303
242,36€
Χωρίς ΦΠΑ: 195,45€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery pack | No |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 18 V |
| Blade size | 60 cm |
| Blade tooth spacing | 3 cm |
| Blade type | Double blade |
| Carrying case | No |
| Charger | No |
| Cutting thickness (max) | 2 cm |
| Depth | 207 mm |
| Guarantee | F024M |
| Height | 185 mm |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black Blue |
| Removable battery | Yes |
| Safety brake | Yes |
| Sound power level | 90 dB |
| Sound pressure level | 79 dB |
| Stroke rate | 4000 spm |
| Uncertainty K | 1.5 m/s |
| Vibration emission | 2.5 m/s |
| Warnings | Dispose of batteries in accordance with local regulations. Do not charge near flammable materials. |
| Weight | 2.2 kg |
| Width | 1016 mm |
