







Greenworks trimmer 40V 4Ah GD40BCK4 - 1301507UB
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: GREENWORKS
- Κωδικός: NAKGRWPKA0018
- Βάρος(kg): 9.99kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 99.00cm x 18.00cm x 27.00cm
- EAN: 6952909019680
355,16€
Χωρίς ΦΠΑ: 286,42€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Additional handle | Y |
| Battery capacity | 4 Ah |
| Battery pack | Yes |
| Battery voltage | 40 V |
| Blade diameter | 25 cm |
| Charger | Yes |
| Cutting diameter (max) | 40 cm |
| Folding design | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Head type | Blade & nylon line |
| Line diameter | 2 mm |
| Maximum spin speed | 6300 RPM |
| Motor type | Brushless |
| Number of batteries supported | 1 |
| Power source | Battery |
| Product colour | Green |
| Runtime | 40 min |
| Safety switch | Yes |
| Weight | 4.5 kg |