



Einhell GP-CT 36/35 35 cm Battery Black, Red
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: EINHELL
- Κωδικός: NAKEINPKA0018
- Βάρος(kg): 5.10kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 13.50cm x 95.00cm x 25.50cm
- EAN: 4006825670608
173,84€
Χωρίς ΦΠΑ: 140,20€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery charger included | No |
| Battery included | No |
| Battery voltage | 18 V |
| Cutting diameter (max) | 35 cm |
| Guarantee | F012M |
| Handle type | D-loop handle |
| Head type | Nylon line |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black Red |
| Removable battery | Yes |
| Type | String trimmer |
| Weight | 3.45 kg |
