







DEWALT DCM561PBS-XJ Battery 18V 33 CM Black, Yellow
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: DeWalt
- Κωδικός: NAKDEWPKA0005
- Βάρος(kg): 5.55kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 26.00cm x 32.00cm x 90.00cm
- EAN: 5035048692240
216,54€
Χωρίς ΦΠΑ: 174,63€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery pack | No |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 18 V |
| Carrying case | No |
| Charger | No |
| Cordless | Yes |
| Cutting diameter (max) | 33 cm |
| Guarantee | F012M |
| Head type | Nylon line |
| Idle speed (1st gear) | 4600 RPM |
| Idle speed (2nd gear) | 6000 RPM |
| Line diameter | 2 mm |
| Motor type | Brushless |
| Number of gears | 2 |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black |
| Speed control type | Yes |
| Weight | 4.1 kg |
