



Cordless grass trimmer 18V Makita DUR190LRT3
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: MAKITA
- Κωδικός: WLONONWCRAIJD
- Βάρος(kg): 7.55kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 20.00cm x 20.00cm x 177.00cm
- EAN: 088381720397
549,45€
Χωρίς ΦΠΑ: 443,11€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery capacity | 5 Ah |
| Battery pack | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 18 V |
| Carrying case | No |
| Charger | Yes |
| Cordless | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Handle type | Loop handle |
| Head type | Blade & nylon line |
| Idle speed (max) | 6000 RPM |
| Length | 183,6 cm |
| Maximum cutter width | 30 cm |
| Motor type | Brushless |
| Number of batteries supported | 2 |
| Number of gears | 3 |
| Power source | Battery |
| Product colour | Blue |
| Sanding disc thread | M10 x 1.25LH |
| Weight | 3.2 kg |
