







Black & Decker ST1823 Battery Black, Orange, Red, Silver
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: BLACK+DECKER
- Κωδικός: NAKBDEPKA0004
- Βάρος(kg): 2.88kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 24.50cm x 101.50cm x 12.40cm
- EAN: 5035048639603
87,14€
Χωρίς ΦΠΑ: 70,28€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable handle | No |
| Battery capacity | 1.5 Ah |
| Battery charger included | Yes |
| Battery pack | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 18 V |
| Carrying case | No |
| Castor wheels | No |
| Charging time | 3.75 h |
| Cordless | Yes |
| Cutting width | 25 cm |
| Guarantee | F012M |
| Number of batteries included | 1 pc(s) |
| Operating time | 30 min |
| Power source | Battery |
| Product colour | Red Orange Silver Black |
| Rotational speed | 9000 RPM |
| Secondary handle | Yes |
| Sound power level | 90 dB |
| Sound pressure level | 76 dB |
| Vibration emission | 9 m/s |
| Weight | 2.35 kg |
