







40V Greenworks trimmer G40LT - 2101507
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: GREENWORKS
- Κωδικός: NAKGRWPKA0017
- Βάρος(kg): 7.04kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 18.00cm x 99.00cm x 27.00cm
- EAN: 6952909015453
219,24€
Χωρίς ΦΠΑ: 176,80€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Additional handle | Y |
| Battery pack | No |
| Battery voltage | 40 V |
| Blade diameter | 25 cm |
| Charger | No |
| Cordless | Yes |
| Cutting diameter (max) | 40 cm |
| Folding design | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Head type | Blade & nylon line |
| Line diameter | 2 mm |
| Maximum spin speed | 5300 RPM |
| Motor type | Brushless |
| Power source | Battery |
| Product colour | Green |
| Safety switch | Yes |
| Warnings | Dispose of batteries in accordance with local regulations. Do not charge near flammable materials. |
| Weight | 5.5 kg |
