







18V Battery Trimmer without battery and charge
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: DeWalt
- Κωδικός: WLONONWCRCSBS
- Βάρος(kg): 5.47kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 26.30cm x 89.70cm x 31.70cm
- EAN: 5035048692240
259,92€
Χωρίς ΦΠΑ: 209,61€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input voltage | 18 V |
| Battery capacity | 5 Ah |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Cutting diameter (max) | 3.3 cm |
| Guarantee | F012M |
| Handle type | D-loop handle |
| Head type | Nylon line |
| Power source | Battery |
| Product colour | Yellow |
| Rotational speed | 6000 RPM |
| Type | String trimmer |
| Warnings | Wear protective eyewear and clothing while operating. Do not charge near flammable materials. Dispose of batteries in accordance with local regulations. |
| Weight | 3.6 kg |
