



















KARCHER RCX 4 mowing robot - 1.269-740.0
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: KARCHER
- Κωδικός: NAKKARRKO0001
- Βάρος(kg): 45.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 32.50cm x 62.00cm x 95.00cm
- EAN: 4066529131706
3.384,12€
Χωρίς ΦΠΑ: 2.729,13€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery capacity | 5 Ah |
| Battery charge time (AC) | 1.25 h |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 18 V |
| Camera type | 3D stereo |
| Climbing ability | Max. 60 % |
| Cutting width | 22 cm |
| Definition of the mowing area | GPS location / Grass detection |
| Guarantee | F024M |
| Height | 287 mm |
| Input voltage | 50-60 Hz |
| LCD display | Yes |
| Length | 847 mm |
| Maximum cutting height | 6 cm |
| Minimum cutting height | 2 cm |
| mower type | Freely rotating blades |
| Mowing App | Mulching |
| Mowing time per charge | 90 min |
| Narrowest corridor width | 80 cm |
| Navigation technology | GPS / RTK / AI camera |
| Number of knives | 3 |
| Number of mowing zones | Max. 10 pcs |
| Package weight | 27.3 kg |
| Power source | Battery |
| Product colour | Yellow Black |
| Rain sensor | Yes |
| Rated power | 3 A |
| Recommended lawn area | 1500 m |
| Sound power level | 60 dB(A) |
| Type | Robotic lawn mower |
| Warnings | Do not disassemble or puncture batteries. Do not dispose of the appliance and batteries in the general waste. Take to a suitable collection point for electro-waste. |
| Weight | 12.2 kg |
| Width | 539 mm |
