











Einhell FREELEXO 1200 LCD BT Robotic lawn mower Battery Red
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: EINHELL
- Κωδικός: WLONONWCREIKE
- Βάρος(kg): 19.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 33.00cm x 53.00cm x 73.00cm
- EAN: 4006825653441
955,88€
Χωρίς ΦΠΑ: 770,87€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery capacity | 5.2 Ah |
| Battery included | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery type | Built-in battery |
| Battery voltage | 18 V |
| Built-in display | Yes |
| Cutting clearance adjustment | Yes |
| Cutting width | 18 cm |
| Display type | LCD |
| Ergonomic handle | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Maximum cutting height | 6 cm |
| Maximum lawn area | 1200 m |
| Minimum cutting height | 2 cm |
| Number of wheels | 2 wheel(s) |
| Package depth | 512 mm |
| Package height | 318 mm |
| Package weight | 15.8 kg |
| Package width | 723 mm |
| Power source | Battery |
| Product colour | Red |
| Smartphone/tablet remote support | Yes |
| Suitable for slope up to | 35% |
| Theft protection | Yes |
| Type | Robotic lawn mower |
| Weight | 14.3 kg |
