





Einhell Flexo Cam Plus 600 Robotic lawn mower Battery Black, Red, Silver
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: EINHELL
- Κωδικός: NAKEINRKO0011
- Βάρος(kg): 16.65kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 45.50cm x 71.00cm x 33.00cm
- EAN: 4006825678413
778,68€
Χωρίς ΦΠΑ: 627,97€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Automatic base station return | Yes |
| Base station | Yes |
| Battery capacity | 4 Ah |
| Battery included | Yes |
| Battery voltage | 18 V |
| Bump sensor | Yes |
| Charger | Yes |
| Cutting system | Rotary blades |
| Cutting width | 18 cm |
| Easy storage | Yes |
| Easy to use | Yes |
| ECO mode | Yes |
| Guarantee | F012M |
| International Protection (IP) code | IPX4 |
| Lift sensor | Yes |
| Manual | Yes |
| Maximum cutting height | 6 cm |
| Maximum lawn area | 600 m |
| Minimum cutting height | 2 cm |
| Motor type | Brushless |
| Multi-Zone capability | Yes |
| Number of batteries included | 1 pc(s) |
| Power source | Battery |
| Product colour | Silver Red Black |
| Rain sensor | Yes |
| Smartphone/tablet remote support | Yes |
| Sound power level | 57 dB |
| Suitable for slope up to | 25% |
| Type | Robotic lawn mower |
| Weight | 9.65 kg |
| Wi-Fi | Yes |
