













Dreame Mova 600 lawn mowing robot
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: dreame
- Κωδικός: WLONONWCRPP39
- Βάρος(kg): 20.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 54.00cm x 89.00cm x 40.50cm
- EAN: 6977973410027
1.149,28€
Χωρίς ΦΠΑ: 926,84€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Automatic base station return | Yes |
| Base station dimensions (W x D x H) | 770 x 481 x 309 mm |
| Battery capacity | 2500 mAh |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Bluetooth | Yes |
| Charging current | 1.5 A |
| Charging time | 90 h |
| Cutting speed | 0,35 m/s |
| Cutting system | Blade |
| Cutting width | 20 cm |
| Dedicated application | MOVAhome |
| Depth | 418,6 mm |
| Detection range | 30 m |
| Grass catcher | No |
| Guarantee | G024M |
| Height | 279,3 mm |
| Horizontal field of view | 360 |
| International Protection (IP) code | IPX6 |
| Maximum cutting height | 6 cm |
| Maximum lawn area | 600 m |
| Minimum cutting height | 2 cm |
| Navigation type | 3D LIDAR UltraView |
| Noise level | 59 dB |
| Obstacle sensing system | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 50 C |
| Position location | Yes |
| Power source | Battery |
| Product colour | Grey Black |
| Rain sensor | Yes |
| Rated voltage | 18 V |
| Rotational speed | 2500 RPM |
| Set contents | Brush x 1 Allen spanner 4 Docking station Lint-free cloth Cutting blade Screws x8 Mains adapter x1 Manual Mowing robot |
| Smartphone/tablet remote support | Yes |
| Storage temperature (T-T) | -10 - 35 C |
| Suitable for slope up to | 45% 24 |
| Type | Robotic lawn mower |
| Vertical field of view | 59 |
| Water-resistant | Yes |
| Weight | 10.1 kg |
| Wheels type | Standard |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi band | 2.4 GHz |
| Width | 643,2 mm |
