











Black & Decker BETL1820L-QW mini tiller Electric mini tiller Battery
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: BLACK+DECKER
- Κωδικός: NAKBDEKUL0001
- Βάρος(kg): 7.24kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 89.50cm x 30.50cm x 29.00cm
- EAN: 5035048795583
180,35€
Χωρίς ΦΠΑ: 145,44€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery capacity | 2 Ah |
| Battery included | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 18 V |
| Carrying case | No |
| Charger | Yes |
| Device type | Electric mini tiller |
| Guarantee | F012M |
| Handle colour | Orange |
| Input voltage | 18 V |
| Number of batteries included | 1 pc(s) |
| Power source type | Battery |
| Tilling depth (max) | 16 cm |
