







Makita UC016GT101 chainsaw Black, Blue
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: MAKITA
- Κωδικός: WLONONWCREFTZ
- Βάρος(kg): 9.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 53.00cm x 26.00cm x 31.00cm
- EAN: 0088381763141
908,09€
Χωρίς ΦΠΑ: 732,33€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Chain bar length | 40 cm |
| Chain speed | 1.53 m/s |
| Guarantee | G024M |
| Motor type | Brushless |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black Blue |
| Sound power level | 104 dB |
| Weight | 5.8 kg |
