





































Makita UC015GT101 chainsaw Black, Blue
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: MAKITA
- Κωδικός: WLONONWCREEGS
- Βάρος(kg): 9.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 26.00cm x 31.00cm x 54.00cm
- EAN: 0088381763073
920,56€
Χωρίς ΦΠΑ: 742,39€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input voltage | 40 V |
| Battery included | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Chain bar included | Yes |
| Chain bar length | 3.5 cm |
| Chain cover included | Yes |
| Chain gauge | 1.1 mm |
| Chain pitch | 8.26 / 0.43 mm (0.325 / 0.43") |
| Chain speed | 25.5 m/s |
| Chainsaw oil | Yes |
| Drive link thickness | 5.9 cm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 275 mm |
| Length | 445 mm |
| Motor type | Brushless |
| Oil tank capacity | 0.26 L |
| Package type | Box |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black Blue |
| Removable battery | Yes |
| Sound power level | 91 dB |
| Sound pressure level | 102 dB |
| Standard deviation | 3 dB |
| Uncertainty K | 1.5 m/s |
| Vibration emission | 5 m/s |
| Weight | 7.5 kg |
| Width | 234 mm |
