



Makita UC012GT101 accu-kettingzaag 40V Black, Blue
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: MAKITA
- Κωδικός: WLONONWCREHGX
- Βάρος(kg): 9.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 53.00cm x 26.00cm x 28.00cm
- EAN: 0088381762854
917,65€
Χωρίς ΦΠΑ: 740,04€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 40 V |
| Chain bar length | 40 cm |
| Chain pitch | 76.2 / 8 mm (3 / 8") |
| Chain speed | 25.5 m/s |
| Fuel tank capacity | 0.26 L |
| Guarantee | G024M |
| Height | 274 mm |
| Length | 446 mm |
| Motor type | Brushless |
| Power source | Battery |
| Product colour | Blue Black |
| Quick stop function | Yes |
| Weight | 6.5 kg |
| Width | 233 mm |
