



Einhell GP-PS 18/20 Li BL-Solo pruning shears Bypass Black, Red
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: EINHELL
- Κωδικός: NAKEINPLA0015
- Βάρος(kg): 2.20kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 17.00cm x 49.00cm x 12.50cm
- EAN: 4006825683295
145,99€
Χωρίς ΦΠΑ: 117,73€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery pack | No |
| Blade length | 19.2 cm |
| Carrying case | No |
| Charger | No |
| Cutting capacity | 15 cm |
| Cutting system | Bypass |
| Guarantee | F012M |
| Handle colour | Black, Red |
| Handle material | Plastic |
| Package depth | 170 mm |
| Package height | 120 mm |
| Package weight | 1.82 kg |
| Package width | 490 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Safety lock | Yes |
| Soft grip | Yes |
| Weight | 1.38 kg |
