



Einhell GP-LC 36/40 Li BL 10500 RPM Black, Red
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: EINHELL
- Κωδικός: NAKEINPLA0014
- Βάρος(kg): 6.35kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 24.50cm x 52.00cm x 27.50cm
- EAN: 4006825678406
263,79€
Χωρίς ΦΠΑ: 212,73€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery capacity | 5.2 Ah |
| Battery pack | No |
| Battery voltage | 18 V |
| Chain pitch | 76.2 / 8 mm (3 / 8") |
| Chain speed | 19.3 m/s |
| Charger | No |
| Cutting length | 38 cm |
| Guarantee | F012M |
| Idle speed | 10500 RPM |
| Motor type | Brushless |
| Oil tank capacity | 0.23 L |
| Package depth | 245 mm |
| Package height | 275 mm |
| Package weight | 6.22 kg |
| Package width | 520 mm |
| Power source | Battery |
| Product colour | Red Black |
| Weight | 4.76 kg |
