















Einhell FORTEXXA 18/20 TH Red
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: EINHELL
- Κωδικός: NAKEINPLA0013
- Βάρος(kg): 3.60kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 28.50cm x 24.50cm x 21.00cm
- EAN: 4006825663099
151,39€
Χωρίς ΦΠΑ: 122,09€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Automatic oiling | Yes |
| Battery capacity | 2.5 Ah |
| Battery charger included | No |
| Battery included | No |
| Battery voltage | 18 V |
| Blade length | 20 cm |
| Carrying case | No |
| Chain bar included | Yes |
| Chain tensioner | Yes |
| Cutting length | 14 cm |
| Ergonomic handle | Yes |
| Guarantee | F012M |
| Kickback protection | Yes |
| Motor type | Brushless |
| Oil level indicator | Yes |
| Oil tank capacity | 0.75 L |
| Package depth | 290 mm |
| Package height | 250 mm |
| Package weight | 3.5 kg |
| Package width | 210 mm |
| Power source | Battery |
| Product colour | Red |
| Safety switch | Yes |
| Tool-free chain tensioning/changing | Yes |
| Weight | 2.5 kg |
