











DeWALT DCMCS565N-XJ chainsaw Black, Yellow
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: DeWalt
- Κωδικός: WLONONWCROXD1
- Βάρος(kg): 4.60kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 49.50cm x 15.00cm x 45.00cm
- EAN: 5035048838501
292,37€
Χωρίς ΦΠΑ: 235,78€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery capacity | 5 Ah |
| Battery voltage | 18 V |
| Blade length | 30 cm |
| Guarantee | G024M |
| Power source | Battery |
| Product colour | Black Yellow |
| Warranty period | 1 year(s) |
| Weight | 3.5 kg |
