





















Wera 05004281001 ratchet wrench 18 pc(s) Black, Green
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: WERA
- Κωδικός: WLONONWCRGRTN
- Βάρος(kg): 0.47kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 60.50cm x 10.00cm x 6.70cm
- EAN: 4013288223050
179,03€
Χωρίς ΦΠΑ: 144,38€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Carrying case depth | 5.5 cm |
| Carrying case height | 11 cm |
| Carrying case width | 14 cm |
| Guarantee | G024M |
| Handle colour | Black, Green |
| Number of ratchet heads | 18 pc(s) |
| Product colour | Green Steel Black |
| Warnings | Use appropriate personal protective equipment such as protective gloves. Keep out of the reach of children. Take care not to damage the tool during use, which may result in injury. |
| Weight | 445 g |
