





Knipex 87 26 250 plier Tongue-and-groove pliers
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: KNIPEX
- Κωδικός: WLONONWCREFK9
- Βάρος(kg): 0.42kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 26.30cm x 7.70cm x 3.00cm
- EAN: 4003773071495
81,38€
Χωρίς ΦΠΑ: 65,63€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Guarantee | G024M |
| Handle colour | Yellow Red |
| Length | 250 mm |
| Material | Chromium-vanadium steel |
| Maximum nut size | 4.6 cm |
| Maximum pipe/tube diameter | 5 cm |
| Number of positions | 24 |
| Type | Tongue-and-groove pliers |
| Weight | 340 g |
