









Stanley 6-MR100 Contractor Grade Riveter
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: STANLEY
- Κωδικός: WLONONWCRJAJ3
- Βάρος(kg): 0.64kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 13.80cm x 4.40cm x 31.60cm
- EAN: 3253566053004
68,71€
Χωρίς ΦΠΑ: 55,41€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Blind rivet material | Aluminium |
| Depth | 256 mm |
| Guarantee | G024M |
| Handle colour | Black |
| Height | 36 mm |
| Package depth | 92 mm |
| Package height | 36 mm |
| Package width | 25 mm |
| Product colour | Black Yellow |
| Rivet sizes supported | 2 3 5 mm 4 |
| Type | Press |
| Weight | 580 g |
| Width | 92 mm |
