



Beta 1741U riveter Hand gun
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Beta
- Κωδικός: WLONONWCRPSDT
- Βάρος(kg): 0.58kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 10.40cm x 4.40cm x 25.30cm
- EAN: 8014230653419
70,49€
Χωρίς ΦΠΑ: 56,85€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 30 mm |
| Device lock | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Handle colour | Black |
| Height | 95 mm |
| Material | Stainless steel Aluminium |
| Product colour | Orange |
| Type | Hand gun |
| Weight | 450 g |
| Width | 200 mm |
