




Νέο Προϊόν





Laser Beam Detector for DW088K & DW089K
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: DeWalt
- Κωδικός: WLONONWCRAIHD
- Βάρος(kg): 0.57kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 12.00cm x 22.00cm x 7.50cm
- EAN: 5035048338636
168,62€
Χωρίς ΦΠΑ: 135,99€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery included | Yes |
| Battery voltage | 9 V |
| Colour of laser beam | Green |
| Depth | 207 mm |
| Guarantee | F012M |
| Height | 145 mm |
| Laser diode | 510 nm ( 1 mW) |
| Levelling accuracy (±) | 2 mm/m |
| Maximum range | 50 m |
| Power source | Battery |
| Product colour | Yellow Black |
| Tripod mounting supported | Yes |
| Type | Line level |
| Warnings | Use the appliance in accordance with the instructions to avoid injury. Do not look directly into the laser beam. Keep the unit out of the reach of children. |
| Weight | 1.72 kg |
| Width | 130 mm |
