







PP. LOAD&GO III GARDEN WHEELBARROW BLACK
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Prosperplast
- Κωδικός: WLONONWCRBLPJ
- Βάρος(kg): 4.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 80.00cm x 96.00cm x 51.00cm
- EAN: 5905197979694
96,55€
Χωρίς ΦΠΑ: 77,86€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 575 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 925 mm |
| Material | Plastic |
| Number of wheels | 2 wheel(s) |
| Product colour | Black |
| Product type | Manual wheelbarrow |
| Volume | 95 L |
| Wheels type | Solid wheels |
| Width | 840 mm |
