





















Knipex 86 01 300 plier
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: KNIPEX
- Κωδικός: WLONONWCRBPFL
- Βάρος(kg): 1.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 1.00cm x 30.00cm x 6.00cm
- EAN: 4003773084662
109,41€
Χωρίς ΦΠΑ: 88,23€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Guarantee | G024M |
| Handle colour | Red |
| Handle material | Plastic |
| Height | 68 mm |
| Jaw thickness | 9.5 mm |
| Length | 300 mm |
| Maximum nut size | 6.8 cm |
| Number of positions | 24 |
| Weight | 645 g |
| Width | 17 mm |
