





















Knipex 00 20 72 V04 XS plier Pliers set
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: KNIPEX
- Κωδικός: WLONONWCRGRRT
- Βάρος(kg): 0.18kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 25.90cm x 8.90cm x 3.00cm
- EAN: 4003773087328
130,54€
Χωρίς ΦΠΑ: 105,28€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Doesn't contain | SVHC |
| Guarantee | G024M |
| Handle colour | Black Stainless steel |
| Height | 110 mm |
| Length | 45 mm |
| Number of pliers | 2 |
| Type | Pliers set |
| Weight | 175 g |
| Width | 30 mm |
