



Knipex 00 19 58 V01 plier Pliers set
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: KNIPEX
- Κωδικός: WLONONWCRFLWA
- Βάρος(kg): 1.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 1.50cm x 4.10cm x 20.50cm
- EAN: 4003773081562
183,88€
Χωρίς ΦΠΑ: 148,29€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Doesn't contain | SVHC |
| Guarantee | G024M |
| Handle colour | Red |
| Height | 240 mm |
| Number of pliers | 8 |
| Type | Pliers set |
| Weight | 1.19 kg |
| Width | 610 mm |
