











ZWILLING Santoku Steel 1 pc(s) Santoku knife
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: ZWILLING
- Κωδικός: WLONONWCRBSM6
- Βάρος(kg): 0.25kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 42.00cm x 3.00cm x 6.70cm
- EAN: 4009839185014
104,30€
Χωρίς ΦΠΑ: 84,11€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Blade colour | Stainless steel |
| Blade length | 18 cm |
| Blade material | Steel |
| Blade material hardness | HRC 55-58 |
| Blade thickness | 1 cm |
| Country of origin | Germany |
| Cutting board | No |
| Dishwasher proof | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Handle colour | Black |
| Handle length | 12 cm |
| Handle material | Plastic |
| Height | 45 mm |
| Knife type | Santoku knife |
| Length | 320 mm |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Weight | 150 g |
| Width | 25 mm |
