















Einhell TE-DA 18/760 Li Solo 8.14 lbs (3.69 kg)
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: EINHELL
- Κωδικός: WLONONWCRFZE8
- Βάρος(kg): 4.60kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 19.00cm x 28.00cm x 41.30cm
- EAN: 4006825664409
152,96€
Χωρίς ΦΠΑ: 123,35€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Batteries included | No |
| Country of origin | China |
| Dangerous for the environment | No |
| Dangerous goods | No |
| Depth | 155 mm |
| Emergency telephone number | 01512491500 |
| Guarantee | G024M |
| Height | 258 mm |
| Master (outer) case gross weight | 20 kg |
| Master (outer) case height | 570 mm |
| Master (outer) case length | 425 mm |
| Master (outer) case width | 390 mm |
| Minimum order quantity | 4 pc(s) |
| Odorless | Yes |
| Package depth | 405 mm |
| Package height | 275 mm |
| Package weight | 4.62 g |
| Package width | 188 mm |
| Pallet gross height | 120 cm |
| Pallet gross length | 120 cm |
| Pallet gross width | 100 cm |
| Pallet net height | 120 cm |
| Pallet net length | 120 cm |
| Pallet net width | 100 cm |
| Product colour | Red Black |
| Products per master (outer) case | 4 pc(s) |
| Products per pallet | 32 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Waste Electrical and Electronic Equipment (WEEE) compliance | Yes |
| Weight | 3.69 kg |
| Width | 362 mm |
