
Combat Recon 10 101 INC Model A GREEN knife
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: 101 INC
- Κωδικός: NRE101NOZ0001
- Βάρος(kg): 0.29kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 32.30cm x 8.00cm x 4.00cm
- EAN: 8719298119630
18,38€
Χωρίς ΦΠΑ: 14,82€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Blade colour | Black |
| Blade length | 93 mm |
| Blade material | Metal |
| Blade type | Smooth, Serrated |
| Guarantee | G024M |
| Handle colour | Green |
| Hazard pictogram(s) | GHS07: Harmful |
| Knife type | Survival knife |
| Length | 180 mm |
| Product colour | Green Black |
| Product type | Knife |
| Weight | 270 g |