





Hikoki UM22VST2UA power stirrer 1800 W
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: HiKOKI
- Κωδικός: WLONONWCRCHPO
- Βάρος(kg): 10.30kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 40.00cm x 26.00cm x 62.20cm
- EAN: 4966376330812
342,79€
Χωρίς ΦΠΑ: 276,45€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Chuck type | Key |
| Guarantee | F012M |
| Handle(s) features | Soft grip |
| Handles quantity | 2 |
| Input power | 1800 W |
| Maximum stirrer diameter | 22 cm |
| Number of speeds | 2 |
| Overload protection | Yes |
| Product colour | Metallic Black Green |
| Rotational speed (max) | 650 RPM |
| Rotational speed (min) | 150 RPM |
| Variable speed | Yes |
| Weight | 6.4 kg |
| Wrench included | Yes |
