





EZVIZ HP2 Black, Silver
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: ezviz
- Κωδικός: WLONONWCREAZX
- Βάρος(kg): 0.40kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 8.80cm x 9.30cm x 14.80cm
- EAN: 6941545633954
137,89€
Χωρίς ΦΠΑ: 111,20€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Built-in camera | Yes |
| Cables included | Power |
| Certification | REACH,RoHS,WEEE,CE |
| Compliance certificates | WEEE REACH RoHS CE |
| Connectivity technology | Wireless |
| Depth | 20 mm |
| Frequency | 20 MHz |
| Guarantee | F024M |
| Height | 75 mm |
| Image sensor size | 1/3" |
| Input voltage | 5 V |
| Maximum frame rate | 15 fps |
| Megapixel (approx.) | 2 MP |
| Mounting bracket(s) included | Yes |
| Number of screws included | 8 pc(s) |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 95% |
| Operating temperature (T-T) | -10 - 45 C |
| Power consumption (transmission) | 2 W |
| Power source type | DC |
| Product colour | Black Silver |
| Quick start guide | Yes |
| Screws included | Yes |
| Sensor type | CMOS |
| Warnings | Dispose of the product in accordance with local regulations for the disposal of electronic waste. Do not disassemble the appliance. |
| Weight | 190 g |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi standards | 802.11g Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b |
| Width | 113 mm |
