



















ROYAL CANIN Giant Adult - dry dog food - 15 kg
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Royal Canin
- Κωδικός: AMABEZKAR1415
- Βάρος(kg): 15.05kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 15.00cm x 38.00cm x 56.00cm
- EAN: 3182550703079
- ΚΩΔ. ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ: 329844
95,90€
Χωρίς ΦΠΑ: 77,34€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Additional features | Muscle building Joint support |
| Additional information | Product undergoing redesign and reformulation. Shipping depending on delivery batches |
| Age of the pet | Adult |
| Category | For dog |
| Crude ash | 6.1% |
| Crude fibres | 3.2% |
| Dog breed | All breeds of giant dogs |
| Dosage form | Solid |
| Fat content | 20% |
| Gluten free | No |
| Guarantee | B000M |
| Main flavor | Chicken Poultry |
| No artificial colours | Yes |
| Package type | Sack |
| Pet breed | German Shepherd Dog |
| Pet specific needs | Vitality Protection of joints |
| Preservative free | Y |
| Product category | Dry food |
| Protein | 28% |
| Series | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Size of breed | Large breed +45 kg Large breed 25 - 45 kg |
| Soy free | N |
| Sugar free | No data available |
| Warnings | Store in a dry and cool place away from direct sunlight. Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Weight | 15 kg |
| Weight range | 10 kg - 15,9 kg |
